Remont i renowacja drewnianych podłóg

Każda drewniana podłoga, nawet wykonana z desek wysokiej jakości, z biegiem czasu traci swój atrakcyjny wygląd zewnętrzny i funkcjonalne właściwości. Zużycie, odpryski, różnego rodzaju uszkodzenia i plamy – wszystko to sprawia, że powierzchnia podłogi staje się nieprzydatna do dalszej eksploatacji. Jednak nie warto od razu planować kapitalnego remontu z całkowitą wymianą pokrycia podłogowego. Należy zwrócić się do specjalistów zajmujących się renowacją podłóg. W rękach doświadczonego profesjonalisty przestarzała drewniana podłoga może odzyskać swoje pierwotne właściwości i wygląd.

Kiedy drewniana podłoga potrzebuje renowacji?

Ważne jest, aby zdążyć zwrócić się o wykwalifikowaną pomoc w remoncie drewnianej podłogi, zanim poziom problemu przekształci się w destrukcyjne procesy. Kilka oznak wskazujących na potrzebę przeprowadzenia prac renowacyjnych pomoże uniknąć nieodwracalnych konsekwencji:

 • Pojawienie się na powierzchni drewnianej podłogi śladów zarysowań lub wgnieceń. Zwykle takie uszkodzenia powstają w wyniku przestawiania przedmiotów meblowych w pomieszczeniu;
 • Pojawienie się skrzypiącego dźwięku. To zjawisko występuje na skutek ciągłego nacisku na powierzchnię podłogi. Ponadto, z czasem drewniane deski mają tendencję do wysychania;
 • Pozostawanie na powierzchni podłogi plam i zabrudzeń, które trudno usunąć. W takim przypadku konieczne jest przeprowadzenie kosmetycznych prac remontowych.

Zamówienie remontu drewnianej podłogi można zrealizować telefonicznie

Drewno jest delikatnym materiałem, wymagającym ostrożnego traktowania, a w przypadku konieczności przeprowadzenia renowacji, znajomości specjalnych technologii. Specjaliści firmy „ParkietService” wykonują prace remontowe drewnianych podłóg na najwyższym poziomie w możliwie najkrótszym czasie. Usługi od doświadczonych mistrzów są świadczone na terenie całej Warszawy.

Obsługa drewnianych pokryć podłogowych przez specjalistów

Jakościowa drewniana podłoga nadaje atmosferę przytulności każdemu pomieszczeniu. Utrzymanie „domowej atmosfery” umożliwiają specjaliści firmy „ParkietService”. Obsługa podłogowych drewnianych pokryć przez doświadczonych profesjonalistów obejmuje szeroki zakres usług:

 • Usuwanie skrzypiącego dźwięku drewnianych desek;
 • Renowacja zarówno przestarzałego pokrycia podłogowego, jak i drewnianej podłogi, która stała się nieprzydatna do dalszego użytkowania;
 • Usuwanie pęknięć i odprysków poprzez obróbkę powierzchni podłogi szpachlą;
 • Częściowa lub całkowita wymiana desek z uszkodzeniami.

Ceny za usługi renowacji drewnianych podłóg

Często warszawskie firmy zajmujące się remontem drewnianych podłóg ustalają zawrotne ceny za swoje usługi. Firma „ParkietService” zawsze wychodzi naprzeciw swoim klientom. Koszt pracy wysoko wykwalifikowanych specjalistów jest przystępny dla każdego budżetu, a jakość wykonanej renowacji pozostaje na profesjonalnym poziomie.

1. Bezpłatna konsultacja
Dzwoniąc pod numer +48 690 856 519, możesz całkowicie bezpłatnie uzyskać odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące remontu drewnianej podłogi w Warszawie!
2. Bezpłatny wyjazd mistrza
Po uzgodnieniu dogodnego dla Ciebie czasu, mistrz przyjedzie na miejsce w celu dokonania pomiarów. Sporządzi kosztorys i przedstawi cenę wszystkich prac związanych z renowacją drewnianej podłogi.
3. Zawieramy umowę
Ustalamy datę i czas wykonania prac. Włączamy do umowy całą listę operacji i ustalamy ostateczny koszt.
4. Wykonujemy remont drewnianej podłogi
Przeprowadzamy wszystkie prace związane z przygotowaniem i remontem. Bez żadnych przedpłat.
5. Rozliczenie za usługi
Po zakończeniu wszystkich prac, dokonujesz odbioru obiektu i dokonujesz płatności zgodnie z umową.

Aby zamówić BEZPŁATNY wyjazd specjalisty na miejsce, wystarczy zadzwonić pod numer +48 690 856 519 Ustalimy dogodny termin i odpowiemy na wszystkie interesujące Cię pytania.

Ceny za remont drewnianych podłóg w Warszawie:

Rodzaj usługi Cena za m2
 • х1 Cyklinowanie
50 zl. m2
 • х1 Cyklinowanie
 • х2 Matowanie międzywarstwowe
 • х3 Lakierowanie lakier Arboritec FlowTech
70 zl. m2
 • х1 Cyklinowanie
 • х2 Matowanie międzywarstwowe
 • х3 Lakierowanie lakier Arboritec FlowTech
100 zl. m2
 • х1 Cyklinowanie
 • х3 Lakierowanie lakier Arbotec Elevate 2k
 • х2 Matowanie międzywarstwowe
110 zl. m2